Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog

Blog

Matcha: Ultra zdravý japonský zelený čaj

10. 11. 2023

Matcha je práškový zelený čaj, který ač pochází z Číny, je nejčastěji spojován s Japonskem. Obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů. Jeden šálek matchy vydá za deset šálků zeleného čaje.

Více

Skladování potravin

3. 11. 2023

Skladujte dobře potraviny a ušetříte. Omezíte plýtvání a vaše karma bude čistější. Vyhazování potravin kvůli jejich špatnému skladování je zbytečné.

Více

Prodlužte si život

27. 10. 2023

Dlouhověkost je velkým tématem. Existuje nespočet rad, co dělat a naopak čemu se vyhnout pro její dosažení. Jak zvýšit pravděpodobnost dožití vyššího věku? Osm zásad, které možná změní váš život.

Více

Tři tipy na snídaně

20. 10. 2023

Není nad dobrou snídani. Fantazii se meze nekladou. Zbytečný ranní spěch udělá z tohoto důležitého jídla pro řadu lidí bezpředmětnou záležitost. Bohužel. Jak a co snídat, abyste měli energii na celý den?

Více

Spíte dobře?

13. 10. 2023

Nekvalitní spánek znamená sníženou hladinu energie po celý den. V dlouhodobém výhledu i řadu zdravotních komplikací, ale také zvýšený počet nehod či úrazů. Jak se dobře vyspat?

Více

Chůze jako přirozený pohyb

6. 10. 2023

Chodíte rádi a pravidelně, nejlépe denně? Pakliže je vaše odpověď na položenou otázku ano, vyhráli jste jackpot v loterii zdravého pohybu.

Více

Roztříštěná pozornost

29. 9. 2023

Přemíra informací a podnětů ubírá člověku pozornost, která vede k pocitu zahlcení. Jak se tříštění pozornosti vyhnout a zamezit pocitu vyčerpání?

Více

Žlutá, modrá, oranžová

22. 9. 2023

Šedá, hnědá, bílá, zelená, červená. Rozšířený semafor výrazných barev sběrných nádob a kontejnerů. Každá barva obsahuje jinou druhotně využitelnou surovinu.

Více

Superkaše: Původní i vylepšené receptury

15. 9. 2023

Superkaše jsou s námi sedm let, během kterých se průběžně měnily. I přes změny ve složení prodáváme i původní recepturu.

Více

Plank, malý cvik s vysokým přínosem

8. 9. 2023

Plank je nenáročný cvik, který zpevňuje břicho. Pro jeho cvičení vám stačí pár minut denně. Plank je malý cvik s velkým zdravotním přínosem.

Více

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (10.4 + 49.9) *

Nahoru