Hledat
Menu
  • Kaše X

    Vylepšená receptura Kaší X s extra velkým podílem mrazem sušeného ovoce. Nyní bez lepku, laktózy a přidaného cukru. Velké a střední balení.
    Prohlédnout Kaše X

Doporučujeme

Doporučujeme

Kaše X Chia & Jahoda lyo

365 Kč
Novinka

Kaše X Chia & Dragon lyo

315 Kč
Doporučujeme

Kaše X Chia & Meruňka lyo

345 Kč
Doporučujeme

Superkaše Jablečný štrůdl

139 Kč

Kaše X Chia & Brusinka lyo

415 Kč
Doporučujeme

Kaše X Chia & Malina lyo

475 Kč
Doporučujeme

Kaše X Chia & Borůvka lyo

375 Kč

Kaše X Chia & Višeň lyo

289 Kč

Kaše X Chia & Červený rybíz lyo

299 Kč

Kaše X Chia & Černý rybíz lyo

315 Kč

Novinky v nabídce

Novinka

Kaše X Chia & Dragon lyo

315 Kč
Novinka

Lyofilizované dračí ovoce (Pitahaya)

85 Kč
Doporučujeme Novinka

Lyofilizovaný banán plátky

75 Kč
Doporučujeme Novinka

Kaše X Chia & Banán lyo

229 Kč

Články z blogu

Plank, malý cvik s vysokým přínosem

8. 9. 2023

Plank je nenáročný cvik, který zpevňuje břicho. Pro jeho cvičení vám stačí pár minut denně. Plank je malý cvik s velkým zdravotním přínosem.

Více

Mikroživiny

1. 9. 2023

Vitamíny a minerály. Mikroživiny. Potřebujeme je přijímat v potravě v malém množství pro kvalitní tělesný růst a udržení zdraví.

Více

Druhy cukrů: Řepný, třtinový, hroznový

25. 8. 2023

Bez cukru není života. Sladký prášek osladí libovolné jídlo nebo nápoj. V běžném využití se nejčastěji používá cukr z cukrové řepy nebo cukrové třtiny.

Více

Jak přežít vysoké teploty?

18. 8. 2023

Venkovní teploty přesahující 30° Celsia jsou pro člověka značnou zátěží. Jak předejít úžehu, úpalu a co dělat, když se spálíte na sluníčku?

Více

Vláknina

11. 8. 2023

Vláknina je důležitá složka potravy, působí příznivě na činnost střev a způsobuje pocit sytosti. Největší výskyt vlákniny je v ovoci a zelenině.

Více

Funkční potraviny

4. 8. 2023

Nejen dobré a pro člověka zdravé potraviny jsou trendem současnosti. Do jídelníčků přibyla nová fráze „funkční potraviny“. Co jsou funkční potraviny? Jak je zařadit do stravovacího režimu?

Více

Flapjack: Energií nabitá tyčinka

28. 7. 2023

Flapjack je pečená sytá tyčinka nejčastěji s ovocnou nebo ořechovou příchutí. Poskytuje vydatný zdroj energie. Ideální na cesty nebo tehdy, když se cítíte out-of-energy.

Více

Rooibos

21. 7. 2023

Rudý nálev rooibosu obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Japonci o něm mluví jako o čaji dlouhověkosti. Bomba zvaná rooibos ukrývá i jeden skvělý bonus. Neobsahuje kofein.

Více

Makroživiny

14. 7. 2023

Bílkoviny, tuky, sacharidy a vláknina. Základní dělení makroživin, které jsou nezbytné pro udržení základních fyziologických činností.

Více

Doporučená denní dávka

7. 7. 2023

Pomyslnou Severkou ve zdravé výživě je doporučená denní dávka příjmu makroživin a mikroživin, které by měl člověk bez rozdílu pohlaví a věku za den ideální sníst nebo vypít.

Více

Jak se zdravěji stravovat?

30. 6. 2023

Je dobré jíst během celého dne nebo jen dopoledne a odpoledne být bez jídla? Na tuto otázku si posvítili vědci z New York University v USA.

Více

Nejlepší je začít teď

23. 6. 2023

Prokrastinujete? Chcete být efektivní, ale nějak vám to nejde? Jak odbourat prvotní nechuť? Vyzkoušeno při budováního e-shopu Anlenia.cz.

Více

Jak na snížení tělesné hmotnosti

16. 6. 2023

Předtím než naběhnete do rambodílny a začnete dřít a shazovat jeden gram tuku za druhým, udělejte si revizi toho, co jíte, pijete a snídáte.

Více

Jak se dělá kaše

9. 6. 2023

Vývoj nové kaše není jen tak. V Anlenii, řemeslném výrobci (nejen) ovesných kaší, o tom víme své. Projděme si jednotlivé fáze průzkumu a vývoje.

Více

Letní koláč krambl

2. 6. 2023

Krambl je ovocný koláč jehož zvládnutí zvládne i naprostý začátečník. S přicházejícím létem je dobré naučit se přípravu tohoto snadného koláče.

Více

Jak rychle uklidit dům, byt, zahradu?

26. 5. 2023

Uklízení je nedílnou součástí našich životů. V mnoha případech jde o nutnost, která má k relaxu a odpočinku daleko. Přinášíme vychytávku, jak na snazší úklid vaší domácnosti a zároveň jeden dobrý postřeh.

Více

Bílý čaj

19. 5. 2023

Bílý čaj má mezi čaji výsadní postavení. Jeho popíjením aktivně zpomalujete své stárnutí. Bílé čaje stojí kvalitativně i cenově na samém čajovém vrcholu.

Více

Jak omezit prázdné kalorie?

12. 5. 2023

Změna životního stylu a životosprávy je velké a náročné téma. Kromě času, který je ke změně potřebný, jde především o dostatek vůle a vytrvalosti.

Více

Kolik jahod je v jahodové kaši?

5. 5. 2023

Kolik jahod musí být v kaši, abychom ji mohli označit jako jahodovou?

Více

Kaše: Ovesné, krupičné, ječné

28. 4. 2023

Lexikon kaší, které určitě znáte. Opakování je matkou moudrosti, proto si stručně probereme jejich přípravu.Kaší je nespočetně.

Více

Ovesná kaše s čokoládou (3 recepty)

21. 4. 2023

Ovesná kaše s čokoládou je radost na tisíc a jeden způsob. Představíme vám tři oblíbené recepty s různou náročností přípravy. Na konci článku nechybí ani Anlenia.cz tipy na čokoládové kaše.

Více

5 rychlých rad na zlepšení zdraví

14. 4. 2023

Před rychlými radami a pomocníky na zlepšení zdraví, života, lásky, prostě čehokoliv jsme v českém výrobci dobrůtek Anlenia.cz značně alergičtí. Přesto existuje pár tipů, které vám život mohou zlepšit.

Více

Lovebrand

6. 4. 2023

Máte ve svém životě ryze srdeční záležitost? My ano. Naší srdcovkou je Anlenia.cz. E-shop zdravé výživy, kterou i sami vyrábíme, a to právě pro vás.

Více

Ovesná kaše s jablky (3 recepty)

31. 3. 2023

Jablko se do ovesných kaší skvěle hodí. Je příjemně sladké, šťavnaté, zdravé a dostupné. Zdravotní benefity jsou stejně dobré jako jeho chuť. Proto ovesná kaše bez jablka nemůže chybět v naší nabídce.

Více

Ať žije banán. Dolce banana

24. 3. 2023

Banán v hlavní roli. V Anlenia.cz máme rádi banány. Banánům patří čestné místo v našich kaších a nejen tam.

Více

Větší než malé množství lyo ovoce

17. 3. 2023

Kaše X obsahuje 45 % mrazem sušeného ovoce. Lyofilizované ovoce, jak se mu rovněž říká, je násobně dražší než sušené. Proto Kaše X nemohou být levné. Ne pokud budou obsahovat tak vysoký podíl lyofilizovaného ovoce.

Více

Černý čaj

10. 3. 2023

Černý čaj se oproti zelenému čaji odlišuje především svou barvou, která je způsobena odlišným výrobním procesem.

Více

Ovesná kaše s jahodami je jahodová lahoda

3. 3. 2023

Dobré chutné jahody se dostaly do ovesných kaší Anlenia.cz, úžasného českého výrobce řemeslně vyráběných kaší.

Více

Výživová pyramida

24. 2. 2023

Pro rychlou orientaci ve zdravé výživě dobře poslouží výživová pyramida. V ní je přehledně znázorněno, jaké potraviny jíst a jak často.

Více

Jednoduchá snídaně

17. 2. 2023

Co má bývalý americký prezident Barack Obama společného s ovesnými kašemi od českého řemeslného výrobce Anlenia?

Více

Představujeme Superkaše

10. 2. 2023

Základní kategorie ovesných kaší jsou Superkaše. Před lety jsme s nimi slavili úspěch, mezi zákazníky byly Superkaše oblíbené.

Více

Čaje na hubnutí

3. 2. 2023

Jaké čaje jsou nejlepší na hubnutí? Přečtěte si o čajích na hubnutí a vyberte si takový, který si můžete hned koupit a vyzkoušet.

Více

Chia semínka

27. 1. 2023

Zázračná malá chia semínka neunikla naší pozornosti a tvoří pevnou součást extra Kaše X. Shrnujeme zdraví prospěšné benefity, kterými chia doslova hýří.

Více

Jak připravit ovesné vločky

20. 1. 2023

Existuje nespočet způsobů, jak připravit ovesné vločky. Představíme vám tři možnosti, jak na přípravu ovesných vloček.

Více

Inspirace na snídaně

13. 1. 2023

Překvapte své nejbližší „vymazlenou“ snídaní než jen běžným chleba s máslem. Přinášíme inspiraci na tři snídaně, jenž snadno připravíte doma.

Více

Superpotraviny

6. 1. 2023

Superpotravina je jídlo extrémně bohaté na výživné hodnoty – vitamíny, minerály, ale také látky, které prokazatelně zlepšují naše zdraví a chrání před srdečními nemocemi a rakovinou.

Více

Druhy čajů

30. 12. 2022

Černý, zelený nebo bílý? Tři neznámější druhy čajů zná zřejmě každý. Pomůžeme vám vyznat se v jednotlivých druzích čajů.

Více

Teplá snídaně: Tři vajíčkové recepty

23. 12. 2022

Pro teplou snídani je zapotřebí čas, chuť a ochota si po ránu připravit složitější jídlo. Přesto teplá snídaně není složitá na přípravu.

Více

Dračí ovoce (pitahaya)

16. 12. 2022

Kaktus rostoucí na stromech. To je dračí ovoce, které se v originále nazývá pitahaya (zkráceně též pitaya). Osvěžující, šťavnaté ovoce s červenou dužinou přímo láká k ochutnání.

Více

Jak na čaje

9. 12. 2022

Čajový průvodce pro začátečníky i pokročilé. Základní informace pro budoucí (i současné) čajomilce a čajomilkyně.

Více

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (7.4 + 22.3) *

Nahoru